trende

Yönetim Danışmanlığı

Anasayfa » Yönetim Danışmanlığı

Yönetim danışmanlığı; ilk başta kendi yaptığınız işi başkalarına yaptırmaya başladığınız anda devreye girer. Buradaki temel yanılsama çoğunlukla sadece kendinizin ya da 5 kişinin hesabını yapmak konusunda kendinizi yeterli gördüğünüz için 50 kişilik ya da 500 kişilik bir çalışan sayısında da bu işi eskisi kadar mükemmel yapabileceğinizi ve kusursuz yönetebileceğinizi sanmanızdır.

Ancak iş delegasyonu her daim devam etmesi gereken bir kere yapıldığında bitmeyen bir süreçtir. Eğer şirketiniz büyüyorsa gereksinimleri de farklılaşacağından dolayı şirket sahibi ya da yöneticisi olarak sürekli yeni insanları işe almak durumunda kalacaksınız ve bu da size yeni iş delegasyonları yapmanızı zorunlu kılacaktır. Bu noktada, eskiden olmayan birçok sorun karşınıza çıkacaktır.

HENA Eğitim ve Danışmanlık olarak karşılaşacağınız sorunları çözebilmek için hizmetinizdeyiz.

Yönetim danışmanlığı sürecimiz ise; strateji, organizasyon, süreç, teknoloji ve raporlamalar olarak değerlendirilmektedir. Yönetim danışmanlığı hizmetimiz Şirket Danışmanlığı olarak da verilmektedir.

Şirket Danışmanlığı ise; kar amacı güden şirketlere yönetimsel alanda iyileşme sağlamak adına Yönetim Danışmanlığı Şirketleri tarafından verilen yönetim danışmanlığı hizmetidir ve HENA Eğitim ve Danışmanlık olarak, Durum Analizi-Şirket içi Yol Haritası oluşturulması-Şirket için sistem kurup somut gelişimler sağlamak-Şirket içi problemlerin genelinde iyileştirilmesi-Teknoloji ve dijital dönüşüm olarak uygulanmaktadır.

HENA Eğitim ve Danışmanlık; Kurumsal Stratejiler, kurumsal yönetimler, organizasyon yapısı ve tasarımı, satış ve pazarlama, marka yönetimi, üretim ve envanter planlama, bütçe planlama gibi süreçler ile hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi almak için;

[email protected]

Whatsapp
Hena Destek
Hena Destek
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?