trende

Hukuk Danışmanlığı

Anasayfa » Hukuk Danışmanlığı

Hukuk danışmanlığı, kişilere ve kurumlara önleyici ya da giderici hukuki desteği sağladığımız hizmetimizdir.

Değişen toplumun hukuk alanındaki ihtiyaç ve ihtilafları içinde “hukuki danışmanlık” hizmetleri sadece para piyasalarının geliştiği, yeni hukuksal araç ve kavramların yaratıldığı, para-kredi ilişkilerinin kompleks hale geldiği günümüzde, artık iş sahipleri ve şirketler; hukuksal sorunları, uyuşmazlık çıkmadan öngörebilme ve olabiliyorsa çözme arayışına girmiştir. Şirketler tarafından, contract analist, contract manager, hukuk müşaviri gibi ünvanlar ile, danışman hukukçu istihdamı yaygınlaşmış, iş dünyasında; hukukçunun görevinin uyuşmazlıkta olduğu anlayışı terk edilmeye başlamıştır.

HENA Eğitim ve Danışmanlık faaliyet alanları içerisinde, talep edilen hizmet yönünden alanında uzman avukatlarla hukuki danışmanlık, davaların takibi ve her türlü hukuk hizmetin verilmesi ve yürütülmesi aşamasında sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir. Temel anlayışımız etkili, sonuç etkili ve hızlı olarak hukuki hizmetlerin verilmesidir. Gerek yerli ve gerekse yabancı şirketlere, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İdare Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, İnşaat Hukuku, İmar Hukuku, İş Hukuku başta olmak üzere genel hukuki konularda dava ve iş takibi ile danışmanlık hizmetleri eksiksiz şekilde sunmaktadır.

Üstelik Hukuk Danışmanlığı Hizmetlerimiz için mesafeler veya zaman engeli bulunmamaktadır. İletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle tarafımıza ulaşılması halinde bilgilendirebilmekte ve yönlendirebilmekteyiz.

  • Birleşme ve devralmalar
  • Tam ve kısmi bölünmeler
  • Tür değişikleri ve tasfiye
  • Vergi davaları
  • Vergi hukuk danışmanlığı
  • Hukuki inceleme ve raporlama hizmetleri
  • Sözleşmeler hukuku
  • Sözleşme incelemeleri

gibi alanlarda da HENA Eğitim ve Danışmanlık olarak hizmet vermekteyiz.

Daha fazla bilgi almak için;
[email protected]

Whatsapp
Hena Destek
Hena Destek
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?